Szkolenia dla kadry zarządzającej/Coaching

Szkolenia dla kadry zarządzającej/Coaching

Program kursu

W tej kategorii prezentujemy programy dla Kadry Zarządzającej i Menagerów. Są to programy zamknięte, realizowane po uprzednim badaniu potrzeb szkoleniowo-doradczych i analizie problemu. Każdy trener specjalizuje się w wąskim zakresie szkoleń, dlatego do problematyki szkolenia dedykujemy konkretnego trenera z bogatym zapleczem praktycznym.

W czym może okazać się pomocny Coach? Przede wszystkim w poszukiwaniu odpowiedzi na problem, wsparciu w rozwoju zawodowym i osobistym, poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań, nieszablonowym sposobie myślenia. Jeśli przyczyną problemu jest negatywny wzorzec myślenia czy postępowania trener pomoże go wykorzenić i zastąpić pozytywnym, aktywnym sposobem działania. To przekłada się bezpośrednio na sposób realizacji postawionych celów, hierarchii ich ważności, efektywności osobistej, planowania operacyjnego i strategicznego, poszukiwania kreatywności tam, gdzie przyzwyczailiśmy się do schematów.

Coaching jest zatem potrzebny wszędzie tam, gdzie pojawia się rutyna i brak efektywności w działaniu, brak dobrej komunikacji w zespołach, konflikty personalne, problemy z dążeniem do osiągania celów, planowaniem, skutecznością w realizacji zaplanowanych działań.

Przykładowe programy szkoleniowe:

ABC Menadżera – program 1 -dniowy

Zarządzanie poprzez proces grupowy – program 1 dniowy

Zarządzanie zmianą – program 1 dniowy

Zarządzanie projektami – program 2-dniowy

Train the Trainers – program 1-dniowy (program dla trenerów i pracowników działów szkoleniowych, HR)

Coachingowy styl zarządzania – 2-dniowe warsztaty

Leadership – program 2-dniowy

  • Są to przykładowe programy szkoleniowe, zapraszamy jednak do zapytań w zakresie szeroko rozumianych projektów szkoleniowych dla Kadry Zarządzającej – nasze bogate grono trenerów, coachów, a przede wszystkim praktyków, pomoże Państwu znaleźć właściwą osobę do rozwiązania problemów personalnych, poprawy pracy zespołów, podniesienia efektywności w pracy i doskonałej komunikacji na każdym szczeblu.

 

 

 

 

Program szkolenia

  • Szkolenia dla kadry zarządzającej/Coaching

  • Szkolenia dla kadry zarządzającej/Coaching

Leave a Reply

Your email address will not be published.