Ładowanie Wydarzenia
21
styczeń

Tabela przestawna w excelu

21 stycznia 2017 @ 09:00 - 14:00
Gałczyńskiego 6
Bielsko-Biała, Śląśkie 43-300 Polska
130zł
  • To wydarzenie minęło.
Kurs kadrowo-płacowy z obsługą programu Płatnik

Zapraszamy na szkolenie dla osób z podstawową lub średnią znajomością excela.

Szkolenie to jest jednym z cyklicznych szkoleń, które mają zapoznać uczestnika z najbardziej wartościowymi funkcjami excela, oraz tymi najczęściej wykorzystywanymi w pracy na co dzień.

Szkolenie, krok po kroku, nauczy nas wszystkiego co powinniśmy wiedzieć na temat tabel.

Każdy z nas otrzymał chociaż raz zewnętrzną bazę danych typu lista płac, wyniki sprzedaży, wpływy i wydatki, budżet lub po prostu zewnętrzną tabelę z ogromną ilością danych – bez wykorzystania tabeli przestawnej te tysiące zapisanych rekordów mogą się okazać całkowicie nieczytelne i mało przydatne. Excel daje nam potężne narzędzie do posegregowania tych danych i przekształcenia ich w czytelne, zrozumiałe formy danych.

Po spotkaniu będziesz potrafił stworzyć tabelę przestawną zarówno na podstawie danych z zewnętrznych źródeł, ale także umieć ją stworzyć od podstaw.

Jeśli więc należysz do grupy osób, które chcą zainwestować w samorozwój i poszerzyć wiedzę ze środowiska Excela, zapraszamy. Nasz trener poprowadzi cię do celu.

Zakres merytoryczny szkolenia:

  1. Wprowadzenie: podstawowe informacje na temat tworzenia tabeli, definicje, tworzenie nagłówków, kategorii, danych, etykiet kolumn i wierszy.      Budowanie własnej bazy danych.
  2. Tworzenie tabel przestawnych na podstawie zewnętrznej bazy danych.
  3. Kopiowanie danych, przenoszenie, grupowanie, filtrowanie, sortowanie, podsumowanie danych czyli jak uzyskać odpowiedź na nasze zapytanie.
  4. Zasady poruszania się pomiędzy arkuszami, kopiowanie danych z arkusza.
  5. Najbardziej przydatne funkcje obliczeniowe.
  6. Prezentacja graficzna danych.

Excel to podstawa w dzisiejszych realiach, absolutnie niezbędne narzędzie do sprawnego funkcjonowaniu na rynku pracy, poprawy szybkości działania, podniesienia efektywności osobistej,  jest skutecznym narzędziem analitycznym, daje nieograniczone możliwości używania go w pracy biurowej, ale także w środowisku domowym np. do tworzenia budżetu domowego.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły
Data: 21 stycznia 2017
Czas: 09:00 - 14:00
Cost: 130zł
Kategoria Wydarzeniekomputerowe
Miejsce
Nazwa: Szkolenia Bielsko
Adres: Gałczyńskiego 6
Bielsko-Biała, Śląśkie 43-300 Polska
Telefon: 504 722 055
Strona internetowa: http://szkolenia.bielsko.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published.